• Accueil
  • Math
  • Apackage of 5 pairs of insulated socks costs ​$25....

Apackage of 5 pairs of insulated socks costs ​$25.95. what is the unit price of the pairs of socks​? the unit price is ​$ nothing per pair of socks.

Answers

  • Réponse publiée par: Axelamat

    answer:

    idk

    step-by-step explanation:

  • Réponse publiée par: alexespinosa
    Cartesian plane because its easy to answer.
  • Réponse publiée par: brianneaudreyvuy
    Ijust commented to get points pls dont report me
Connaissez-vous la bonne réponse?
Apackage of 5 pairs of insulated socks costs ​$25.95. what is the unit price of the pairs of socks​?...